Promocje i rabaty

Aktualne promocje i rabaty w roku szkolnym 2020/2021:

A) dla rodzeństwa (dotyczy również rodzeństwa dzieci, które już nie uczęszczają do naszego przedszkola):
abonament 9-godzinny za każde kolejne dziecko - 290 PLN
abonament 6-godzinny za każde kolejne dziecko – 270 PLN

B) 10% zniżki dla rodziców zapisujących dzieci do przedszkola w okresie 03.III– 31. V 2020. Złożenie karty zgłoszeniowej w przedszkolu równoznaczne jest z zapisaniem dziecka do przedszkola.

C) 100 zł zniżki dla rodziców dzieci realizujących obowiązek przedszkolny (urodzonych w roku 2014)

D) W przypadku długiej nieobecności dziecka spowodowanej chorobą (trwającej powyżej 2 tygodni w miesiącu kalendarzowym) rodzic może ubiegać się o zniżkę czesnego w wysokości 50%.

Promocje A, B i C nie łączą się

Śledź nas na Twitterze